19 BANKA ÇAĞRI MERKEZİ, 7. BÇM ZİRVESİ’NDE BULUŞTU

0

Nice Medya tarafından 7. si düzenlenen ve banka çağrı merkezlerinin 6 farklı seviyeden yöneticilerini ayrı toplantılarda buluşturan BÇM Zirvesi (Banka Çağrı Merkezleri Zirvesi) bu yıl 8 Ekim tarihinde Maslak Steigenberger Hotel’de gerçekleşti.

7. BÇM Zirvesi kapsamında bu yıl 19 bankadan; Eğitim ve Kalite bölümü yöneticileri Destek Ekipler toplantısında, Raporlama Yöneticileri Raporlama toplantısında, gelen ve giden çağrı takım liderleri Takım Liderleri toplantısında, Şikayet Yönetimi bölümü yöneticileri Şikayet Yönetimi toplantısında, IT ve İş Geliştirme yöneticileri Teknik Ekipler toplantısında, tahsilat ekipleri yöneticileri Collection toplantısında olmak üzere 6 farklı salonda kendi aralarında eş zamanlı olarak bir araya geldiler. Her bir toplantı, yine katılımcılarından birinin moderasyonunda önceden belirlenmiş gündem konularıyla gerçekleşti. Hiçbir şekilde kayıt alınmayan ve katılımcılar haricinde giriş yapılamayan salonlar, verimli bilgi paylaşımlarına sahne oldu.

BÇM Zirvesi bu özellikleriyle dünyada, finans alanında örneği olamayan bir organizasyon olma özelliğini taşıyor.

7. BÇM Zirvesi’nde bu yıl; AKBANK, AKTİFBANK, ANADOLUBANK, ALBARAKA, BANK ASYA, DENİZBANK, ŞEKERBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, ING BANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ODEABANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ, ZİRAAT BANKASI olarak 19 banka ile katılımcı olarak yer aldılar.

7. BÇM Zirvesi bu yıl Teknik Ekipler Toplantısı sponsoru Sistaş, Collection toplantısı sponsoru Turkcell Global Bilgi, Şikayet Yönetimi toplantısı sponsoru Mi4biz, Raporlama toplantısı sponsoru Avaya’nın katkıları ile gerçekleşti.

7BcmZirveLogo toplantilar bçm (118)_800x533 bçm (112)_800x533 bçm (84)küçük bçm (82)küçük bçm (51)küçük bçm (57)küçük bçm (67)küçük bçm (72)küçük bçm (77)küçük bçm (48)küçük bçm (42)küçük bçm (39)küçük bçm (31) bçm (28) bçm (7)küçük bçm (13)küçük bçm (14)küçük bçm (25) bçm (27) bçm (6)küçük bçm (2)küçük bçm (1)küçük

Share.

About Author

Leave A Reply