ASSİSTT’İN YENİ MÜŞTERİSİ TURKUVAZ MEDYA

0

Türk Telekom çağrı merkezi şirketi Assistt, Turkuvaz Medya Grubu’na hizmet vermeye başladı. Turkuvaz Medya’nın TV, gazete ve dergileri artık “444 888 1” şeklindeki çağrı merkezi numarası ile aranacak. Ayrıca Turkuvaz Medya’nın abonelik sisteminin takibi de Assistt tarafından yapılmaya başlandı.

Assistt bu kapsamda, Turkuvaz Medya’nın televizyon, gazete ve dergi grubunun tamamına gelen çağrı ve dış aramaları kapsayan çağrı merkezi hizmetini vermeye başladı. Turkuvaz Medya’nın 5 gazetesi, 3 televizyon kanalı ve 13 dergisi artık 444 888 1 numarası ile aranabiliyor.

01 Aralık 2015 tarihinden itibaren; Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç ve Yeni Asır gazeteleri; ATV, A Haber ve A Spor kanalları ile Forbes, Para, Cosmopolitan ve Sofra’nın da aralarında olduğu dergi grubunun çağrılarını Assistt yönetiyor.

Assistt, Turkuvaz Medya’ya gelen müşteri çağrılarının yanı sıra, abonelere de hizmet veriyor. Turkuvaz Medya yayınlarına abone olmak için bayilere başvuran müşterilerin talep ve adres bilgilerinin teyidi ile adrese teslimlerin yapılıp yapılmadığı da Assistt Çağrı Merkezi tarafından takip ediliyor.

Share.

About Author

Leave A Reply