Banu Hızlı CMC Ailesine Katıldı

0

CMC Turkey, hedefleri doğrultusunda büyümesini sürdürürken organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Finans sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Banu Hızlı, CMC Turkey Bankacılık ve Finans Projelerinden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

CMC Turkey Bankacılık ve Finans Projelerinden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcılığına 1 Ekim 2016 itibarıyla Banu Hızlı atandı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunu Banu Hızlı, kariyerine 1996 yılında, Dışbank bünyesinde Management Trainee programı kapsamında başladı. Aynı bankada Kurumsal Portföy Yöneticiliği ve şube müdürlüğü yapan Banu Hızlı, 2003 yılında kuruluş aşamasındaki Bank Europa’ya geçiş yaptı ve bankanın kuruluş sürecinde aktif olarak rol aldı.

2003-2008 yılları arasında BankEuropa’da Şube Müdürlükleri ve Bölge Direktörlüğü rollerinde çalışan Hızlı, aynı dönemde bankanın yeni segmentlere giriş projelerinin yönetimi de üstlendi.

2008 yılında Finanbank‘a Üst Segment Satış Müdürü olarak geçiş yapan Banu Hızlı, 2009-2016 yılları arasında bankanın Telefon Bankacılığı Direktörlüğü rolünü üstlendi.

Banu Hızlı, CMC Turkey’in Finans Sektöründeki mevcut iş ortaklıklarının geliştirmesinin yanında, dış kaynak sağlayıcı firmalar arasındaki yenilikçi iş modelleri geliştirme konusundaki lider rolünü de güçlendirmiş olacak.

Share.

About Author

Leave A Reply