Çağrı Merkezlerinin “Oscar Ödülü” SESTEK’e

0

SERDAR KARADAYI

Uluslararası Kalite ve Verimlilik Merkezi IQPC tarafından verilen ve çağrı merkezlerinin “Oscar”ı olarak bilinen Mükemmellik Ödülleri’nde, Türkiye’den ödül alan tek şirket SESTEK oldu. Ülkemizdeki ses teknolojileri pazarının lideri SESTEK, aynı kategoride yarışan küresel rakiplerini geride bırakarak, En İyi Teknoloji Çözümü Sağlayıcısı ödülünü almaya hak kazandı.

Las Vegas’ta düzenlenen Çağrı Merkezleri Haftası kapsamında verilen Mükemmellik Ödülleri’nde (Call Center Week Excellence Awards), sektörün en yenilikçi temsilcileri ile son bir yılın en yenilikçi ve yaratıcı çağrı merkezi çözümleri yarıştı. Tüm dünyadan sektör temsilcilerini bir araya getiren etkinlikte, konferanslar ve atölye çalışmaları yapıldı, şirketler stant açarak bilgi alışverişinde bulundu.

Ödül hakkında açıklama yapan SESTEK Genel Müdürü Serdar Karadayı, “Büyük ölçekli küresel rakiplerimizden farklı olarak, proje ve ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarına müşterilerimizi dahil ediyoruz. Bu da onları çok iyi analiz etmemizi ve ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vermemizi sağlıyor. Benimsediğimiz bu çalışma biçiminin küresel bir ödüle dönüşmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. Ses teknolojileri alanında uzmanlaşan SESTEK’in, Türkiye’de pazar lideri olduğunu belirten Karadayı, kısa bir süre önce Dubai ve Şikago’da açtıkları ofislerle faaliyet alanlarını genişlettiklerini ve uzmanlıklarını yurtdışı pazarlara da taşıyarak küresel bir marka olmayı hedeflediklerini söyledi

Share.

About Author

Leave A Reply