Call Center Emeklilik

0

emeklilik kapak-yatay

Call Center  Emeklilik Dergisi, Emeklilik Şirketleri Çağrı Merkezlerinin yayını olup, bu şirketler tarafından hazırlanmakta, Nice Medya tarafından yayınlanmaktadır.

 

Tüm emeklilik şirketlerinin çağrı merkezlerinin katkısıyla derlenen Call Center Emeklilik Dergisi; Türkiye’nin emeklilik çağrı merkezlerine özel ilk dergisidir.

 

Bütün emeklilik şirketlerine ortak iletişim platformu yaratan dergi, bu platformda iç iletişimin sağlanması, çağrı merkezi sektörü içindeki diğer finans ve başka çağrı merkezleri ile iletişim sağlanması, emekliliğe özel organizasyonel farklılıkların ortaya konması, müşteri temsilcilerinin motivasyonunun sağlanması, müşteri temsilcilerine, emeklilik çağrı merkezlerinin vaat ettiği kariyer olanaklarının aktarılması misyonlarını üstlenmektedir.

 

Call Center Emeklilik Dergisi’nin içeriği,  emeklilik şirketlerinin yöneticileri tarafından oluşturulan danışma ve yürütme kurulu ile düzenli gerçekleşen toplantılarla belirlenmektedir.

 

Call Center Emeklilik Dergisi, emeklilik şirketlerinin vermiş olduğu sponsorluk desteğiyle yayınlanmaktadır. Her sayıya 1 emeklilik şirketi sponsor olmaktadır.

İki ayda bir yayınlanan dergi, Call Center Magazine ile birlikte dağıtıma girmektedir.

Share.

About Author

Leave A Reply