CMC’DE SATIŞ VE PAZARLAMANIN BAŞINA YENİ BİR İSİM

0

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden CMC’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Direktör görevine Melih Ünsal getirildi. Özellikle telekomünikasyon ve bankacılık sektörlerindeki kariyeri ile dikkat çeken Ünsal’ın 9 yıla yaklaşan deneyimi bulunuyor.

1448442782_Melih___nsal__1_K

CMC, ekibini genişletmeye devam ediyor. Bu doğrultuda yakın zamanda Avrupa’nın en büyük fonlarından birine satışı gerçekleşen CMC ailesine son olarak katılan isim, 9 yıla yaklaşan deneyimi ile Melih Ünsal oldu. Ünsal, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Direktör olarak görev yapacak.

Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Melih Ünsal, yüksek lisans eğitimine Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde devam etti. İlk pazarlama ve satış deneyimlerini Turkcell Kurumsal Çözümler Merkezi’nde Satış Koordinatörü olarak edindi. 3 yıl sonra Bank Asya’da Satın Alma Departmanı’nda Satın Alma Uzmanı olarak görev alan Ünsal, Ürün ve Pazarlama Bölümü’nde Mortgage Ürün Yöneticisi olarak görevlerine devam etti. Ünsal, CMC ekibine katılmadan önce, Vodafone’da Kurumsal İşletmeler Bölümü Finans Segmenti Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı.

 

Share.

About Author

Leave A Reply