Comdata Türkiye Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor

0

Comdata Türkiye’nin Müşteri Hizmetleri Yönetimi ile birlikte Teknoloji, Enerji ve Tüketim Sektörlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Kartal Tıknaz getirildi. Tıknaz, daha önce Turkcell Global Bilgi, Pronet ve Alonet gibi şirketlerde yöneticilik yaptı.

Telekom, enerji, finans, sigorta ve perakende sektörlerine müşteri deneyimi hizmeti sunan Comdata Türkiye’nin Müşteri Hizmetleri Yönetimi ile birlikte Teknoloji, Enerji ve Tüketim Sektörlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Kartal Tıknaz getirildi. Tıknaz, 1999-2014 yılları arasında Turkcell Global Bilgi’de çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. Akabinde Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Satış Sonrası Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunu yürüten Tıknaz, Comdata Türkiye’deki görevi öncesinde Alonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

İş hayatına 1999 yılında Turkcell Global Bilgi’de başlayan Tıknaz, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu ve 2015 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi Executive MBA yüksek lisans programını tamamladı.

Share.

About Author

Leave A Reply