Comdata Türkiye’nin İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Tuba Kara oldu

0

1471331503_TubaKara_Foto

Comdata Türkiye bünyesinde çalışmaya başlayan Tuba Kara, daha önce Turkcell, Magna Intier Otomotiv, Huhtamaki Ambalaj ve Doğtaş Kelebek gibi şirketlerde yöneticilik yaptı.

Telekom, enerji, finans, sigorta ve perakende sektörlerine müşteri deneyimi hizmeti sunan Comdata Türkiye’nin İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Tuba Kara oldu. 8 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Comdata Türkiye bünyesinde çalışmaya başlayan Kara, daha önce Turkcell, Magna Intier Otomotiv, Huhtamaki Ambalaj ve Doğtaş Kelebek’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmıştır.

İş yaşamına, 1998 yılında Havaş’ta İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlayan Tuba Kara, 2000 yılında Turkcell Global Bilgi’de İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak devam etmiştir. 2004 – 2007 yılları arasında Magna Intier Otomotiv’de İnsan Kaynakları Müdürü ve Huhtamaki Ambalaj’da İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak  görev yapmıştır. 2007 yılında Turkcell Grup’a geri dönerek sırasıyla, Turkcell Global Bilgi’de Çalışan İlişkileri Müdürü, Turkcell Kuzey Kıbrıs’ta İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü, Turkcell Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmıştır. Kara, Comdata Türkiye’ye katılmadan önce Doğtaş Kelebek’te İnsan Kaynakları Direktörü görevini üstlenmiştir.

Share.

About Author

Leave A Reply