DENİZBANK ‘WHATSAPP’TAN MÜŞTERİ HİZMETİ VEREN İLK BANKA OLDU

0

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği uygulamalarla dikkat çeken  DenizBank, bankacılık sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Özel Bankacılık müşterileri için WhatsApp uygulaması üzerinden İletişim Merkezi’ne erişimi devreye aldı. DenizBank Özel Bankacılık müşterileri böylece, 0530 855 6935 erişim numarası ile 444OZEL Özel Bankacılık İletişim Merkezi’ne ulaşıp, WhatsApp mesajı ile hizmet alabilecekler.

Müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri her an ve her yerde ulaşılabilir olmak amacı ile çalışmalarını sürdüren DenizBank İletişim Merkezi, fastPay, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, Mobildeniz gibi uygulamaların içerisinden erişim imkanının yanı sıra, yakın zamanda yine Türkiye’de bir ilke imza atarak Skype üzerinden de erişimi devreye almıştı.

“Yine bir “ilk”i gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran sektörde bir ilki hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Hıçkıran şöyle konuştu; “İletişim teknolojilerine her gün bir yenisinin eklendiği, sosyal medyanın gücünün yadsınamaz boyutlara ulaştığı günümüzde artık hizmetlerimizi temas ettiğimiz müşterilerin yüzünü güldürecek bir anlayışla sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimize maksimum  fayda sağlamak ve iyi bir deneyim yaşatmak anlayışı ile hem bankacılık, hem de çağrı merkezi sektörüne yön veren yenilikçi uygulamaları hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık özel bankacılık müşterilerimiz WhatsApp uygulamaları ile Özel Bankacılık İletişim Merkezi’ne ulaşıp hizmet alabilecekler. 2014 yılında bankacılık sektöründe hayata geçirdiği uygulamalar ile “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” seçilen, 2015 yılında Efma & Accenture İnovasyon Ödülleri’nde  “Küresel Çapta İnovasyona Liderlik Eden Kurum” ünvanına layık görülen bankamızın İletişim Merkezi olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yepyeni erişim kanalları ile yanlarında olmak en büyük ilkemiz.” dedi.

1455521082_K

Share.

About Author

Leave A Reply