Enerya’dan müşteri memnuniyeti adına ‘Sesli yanıt sistemi’

0

1465562385_enerya_logo_beyaz_zemin1465562346_Enerya_Sesli_Yan__t_Sistemi

Enerya, kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun bir yapıyla geliştirdiği ‘Müşteri Hizmetleri Dönüşüm Programı’ çerçevesinde ‘Sesli Yanıt Sistemi’ni hayata geçirerek, İletişim Merkezi’ndeki müşteri temsilcilerinin daha fazla müşteriye dokunarak daha kaliteli hizmet vermesini sağladı.

Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncularından Enerya, yeni hizmete giren Müşteri Hizmetleri Dönüşüm Programı çerçevesinde, müşterilerinin daha kaliteli hizmet almalarını sağlamak için ‘Sesli Yanıt Sistemi’ni hayata geçirdi.

Müşteri memnuniyetini arttırmak adına birçok yeniliğe imza atan Enerya, iletişim merkezinden yapılan görüşmelerin yaklaşık yüzde 17’sini oluşturan fatura borç sorgulama işlemini, artık Sesli Yanıt Sistemi ile gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyeti kapsamında kritik önem taşıyan bu uygulama sayesinde katılımcılar, TC kimlik ve/veya sözleşme hesap numaralarını kullanarak istedikleri bilgileri Sesli Yanıt Sistemi ile rahatlıkla öğrenebiliyor.

Sistem sayesinde müşteri şikâyet ve işlemlerini daha rahat karşılayabilen Enerya İletişim Merkezi’ndeki müşteri temsilcileri ise daha fazla müşteriye dokunarak daha kaliteli hizmet verebiliyor.

 

Share.

About Author

Leave A Reply