FORMALİS, DELOİTTE TEKNOLOJİ FAST 50 2015 PROGRAMI’NDA

0

Teknoloji sektöründe yer alan kuruluşların büyüme hızlarına göre sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 programının açıklanan 2015 kazananları arasında Formalis Bilgi Teknolojileri de yerini aldı. Formalis 2011-2014 yılları arasındaki net satış gelirleriyle kaydedilen büyüme sonucu, ikinci kez bu programda yer almaya hak kazanmış oldu.

Deloitte Türkiye Teknoloji Medya ve Telekomünikasyon Endüstri Lideri Tolga Yaveroğlu, Formalis’i; “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alabilmek için bir firmanın son dört yıl içinde cirosunda olağanüstü bir büyüme kaydetmiş olması gerekir. Formalis Bilgi Teknolojileri de Türkiye’deki hızlı büyüme başarı öykülerinden birine imza attı. Vizyonlarını gerçeğe dönüştürdükleri için kendilerini tebrik ediyoruz.” sözleriyle tebrik etti.

Formalis Bilgi Teknolojileri CEO’su Tamer Gülce ise 2011-2014 yılları arasında, ciroda kaydedilen bu büyümenin ardında ileri mühendislik yaklaşımlarının ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeme anlayışlarının yattığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “Mi4biz, ülkemizde, müşteri deneyim yönetiminde en yaygın yazılım. Hedefimiz, Türkiye’de birçok sektörde hızla yayılan ve müşteri ağınını günden güne genişleten Mi4biz’i, global piyasalarda da lider konuma getirebilmek. Bu günlerde, uçtan uca çözüm sunan CRM ürünümüz Selphiu’yu da duyurmaya hazırlanıyoruz. Böylece 2016’ya da sürpriz bir atılımla başlıyoruz.”

Share.

About Author

Leave A Reply