HEPSİPAY E-TİCARET PLATFORMLARINA UYGUN ÖDEME ÇÖZÜMLERİ VE FIRSATLARI İLE ÖDEME SEKTÖRÜNE GİRİŞ YAPTI

0

 

1475786988_hepsipay_y__netim_kurulu_ba__kan___murat_kulo__lu__2_

E-ticaret ekosisteminin en önemli parçalarından biri olan ödeme sistemleri pazarında, yeni ve iddialı bir oyuncu olarak boy gösteren Hepsipay, işletmelere online dünyada ödeme alabilmeleri için gerekli olan kullanışlı ve basit yöntemleri sunuyor. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un yüzde 100 iştiraki olan Hepsipay, şirketlerin kullanıcı deneyimlerini en kolay şekilde geliştirmelerini sağlarken aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılayarak işlerini büyütmelerine destek oluyor. Üye işyerlerine ödemelerini ertesi iş günü yapmak, tüm bankaların sanal posunu tek sözleşmeyle ve sabit fiyat fırsatı ile sunmak, Tek Tıkla Ödeme ve Türkiye pazarına özel güvenlik çözümleri Hepsipay’in fark yaratan hizmetlerinin başında geliyor. Hepsipay Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kuloğlu, “Sunduğumuz yeni nesil ödeme teknolojileriyle, e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlamak istiyoruz” diyor.

Türkiye’nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden Hepsipay, e-ticaret platformlarına uygun ödeme çözümleri ve fırsatları ile kısa süre önce hizmet vermeye başladı. Hepsipay, Şubat 2016’da 6493 numaralı kanun kapsamında Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları lisansını aldı. Nisan 2016’da internet sitesini devreye alan Hepsipay, Haziran 2016 itibariyle ilk müşterileri ile çalışmaya başladı.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un yüzde 100 iştiraki olan Hepsipay, hepsiburada.com’un 18 senelik e-ticaret tecrübesinden de faydalanarak güvenli ödeme çözümleri sunuyor. Sektöre yeni giriş yapan Hepsipay, en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamayı hedefliyor. Hepsipay, şirketlerin kullanıcı deneyimlerini en kolay şekilde geliştirmelerini sağlarken aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılayarak işlerini büyütmelerine destek oluyor.

“E-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlamak istiyoruz”

Hepsipay Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kuloğlu, sundukları hizmetlerle ilgili şunları söyledi: “Hepsipay olarak, şirketlerin ödemeler gibi kritik bir konuda hayatını kolaylaştırmak istedik. Sunduğumuz yeni nesil ödeme teknolojileriyle ticaret yapan herkesin e-ticaret sektörüne girmesine cesaret vermek ve bu sayede e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlamak istiyoruz. Hepsipay’e hem üye olmak hem de satışa başlamak çok kolay. İşletmeler bir gün içinde Hepsipay entegrasyonunu tamamlayarak satışa başlayabiliyor ve ödeme alabiliyorlar. ‘Tek Tıkla Ödeme’, fark yaratan uygulamalarımızdan biri. Müşteriler kart bilgilerini sisteme kaydederek, her alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar girmeden tek tıkla kolayca ödeme yapabiliyor. Hepsipay olarak işletmelerin ödeme almak için her bankayla ayrı ayrı anlaşma yapma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyoruz. İşletmeler bizimle anlaştıklarında aslında aynı anda tüm bankalarla anlaşmış oluyorlar. Üyelerimiz için, ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getireceği operasyonel maliyeti ve iş yükünü yok ediyoruz. Hepsipay olarak üye işyerlerinin ödemelerini ertesi iş günü yaparak, KOBİ’lerin ödeme ile ilgili en büyük sıkıntısına çözüm getirdik. Böylece işletmelere hem vakit hem de nakit kazandırıyoruz. Bunların yanı sıra pazaryeri ve bayi çözümleri gibi firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz ödeme çözümleri, diğer hizmetlerimiz arasında yer alıyor.”

Entegrasyon kolaylığı

Hepsipay, kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Açık ve hazır kaynaklı altyapılarla entegrasyonlarını tamamlanması ile birlikte web sitelerinde yalnızca birkaç saat içerisinde Hepsipay entegrasyonunu sağlanabiliyor. Hepsipay, hazır kaynaklı altyapı sağlayıcılardan Ticimax, İdeasoft, Bilginet, Kobimaster ile; açık kaynaklı altyapı sağlayıcılardan ise Prestashop, Opencart ile entegrasyonunu tamamladı. Hepsipay, bu altyapıları kullanan müşterilere özel kampanyalar da sunuyor.

Türkiye pazarına özel olarak geliştirilen Fraud çözümü

Hepsipay’in gelişmiş analitik platformu aracılığıyla, sisteme üye olan tüm markalar ve şirketler, kendileri için gerçekleşen işlemleri takip ve analiz ederek, işlerinin ne şekilde ilerlediğini gözlemleyebiliyor. Türkiye pazarına özel olarak hepsiburada.com’un yirmi yıla yaklaşan işlem güvenliği tecrübesinden de faydalanılarak geliştirilen Fraud çözümü ise müşterilerin ve işletmelerin online ortamda güvenilir bir şekilde ödeme kabul etmelerini sağlıyor.

Share.

About Author

Leave A Reply