N11.COM, STEVİE AWARDS’TA, TÜRKİYE’DEN E-TİCARET SEKTÖRÜNDE ÖDÜL ALAN TEK KURUM OLDU

0

E-ticaret platformu n11.com, Stevie Awards 2016’da üç ödüle layık görüldü. Listede Türkiye’den ödül alan tek e-ticaret platformu olarak yer alan n11.com, ‘E-Ticaret Sektörü Müşteri Hizmetleri’ ve ‘Yılın Arka Ofis Müşteri Hizmetleri Ekibi’ kategorisinde ‘Bronz’, ‘Yılın İletişim Merkezi’ kategorisinde ‘Gümüş’ ödülü kucakladı.

Stevie Ödülleri’nden Türkiye’ye üç farklı kategoride üç ödülle dönen e-ticaret platformu n11.com, listeye Türkiye’den giren tek e-ticaret platformu oldu. Dünya çapında kabul görmüş başarılı kuruluşları ve yöneticileri ödüllendiren Stevie Ödülleri bu sene Las Vegas, Paris Hotel’de düzenlendi.

‘E-ticaret Sektörü Müşteri Hizmetleri’ ve ‘Yılın Arka Ofis Müşteri Hizmetleri Ekibi’ dallarında ‘Bronz’, ‘Yılın İletişim Merkezi’ kategorisinde ‘Gümüş’ ödülleri alarak kendi sektöründe bu alanlarda başarı gösteren tek şirket olan n11.com, başarılarını global çapta duyurmuş oldu.

40’dan fazla ülkeden 2100’den fazla kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda ödüller 200 uluslararası yöneticinin değerlendirmeleriyle sahiplerini buldu.

 

Share.

About Author

Leave A Reply