Renault Türkiye, Çağrı Merkezi Kalite Ligi’nde Zirvedeki Yerini Koruyor

0

1465805337_Renault_logo 1465805337_cmc_logoTürkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC’nin 2011 yılından beri çağrı merkezi hizmeti verdiği Renault Türkiye’yi iki yıldır Çağrı Merkezi Kalite Ligi’nin zirvesine taşıyor.

CMC’nin 5 yıldır hizmet verdiği Renault Türkiye, Çağrı Merkezi Kalite Ligi’nde 2 yıldır birinciliğini koruyor. CMC’nin inbound, outbound ve backoffice hizmetleri verdiği Renault Türkiye, %95,9 müşteri deneyim puanı sağladı.

Çağrı Merkezi Kalite Ligi’nde 4 yıldır varlık gösteren Renault Türkiye, CMC ile birlikte tüm süreçleri başarı için optimize etti. 2013 yılında tüm Renault ülkelerini kapsayacak şekilde uygulamaya alınan Customer Care Best in Class projesini ülkemize de yapılandıran Renault Mais, bu proje kapsamında Renault’un bulunduğu diğer dünya ülkeleri ile hizmet kalitesinde birincilik için bir yarışa girdi. Bu proje kapsamında başarı kazanabilmek için birbirlerinden bağımsız iç ve dış denetim sistemleri geliştiren Renault Türkiye, aldığı sonuçlara uygun stratejiler belirleyerek, hizmet kalitesinde en iyi olma yolunda ilerliyor.

 

Share.

About Author

Leave A Reply