SAP FORUM ANKARA’DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇAĞI

0

Etkinlik Adı: SAP Ankara Forum

Yer: JW Marriott Ankara Hotel

Tarih: 10 Mart 2016

Tema: Dijital Ekonomi Çağı

sap-forum logo

Bu yıl ‘Dijital Ekonomi Çağı’ temasıyla 10.su düzenlenecek SAP Forum Ankara, dijital dönüşümü tüm detayları ile masaya yatıracak.

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, “Dijital Ekonomi Çağı” teması ile 10 Mart’ta kamu, enerji, savunma ve birçok özel sektör yöneticisini SAP Forum Ankara’da bir araya getirecek.  1000’in üzerinde yöneticiyi buluşturacak olan 10. SAP Forum Ankara’da ‘Dijital Türkiye’ kapsamında dijital vatandaşlıktan farklı endüstrilerdeki yeniliklere kadar Türkiye’den ve dünyadan başarılı dönüşüm projeleri paylaşılacak.

Bu yıl 10. kez düzenlenen SAP Forum Ankara’da, sürekli değişen ve gelişen yapılar içerisinde yalın iş modelleri ve verimli süreç yönetimi sağlayan çözüm ve demolar ziyaretçilerle buluşacak. Etkinlikte, büyük veri yönetimi, e-devlet uygulamaları, kurumsal uygulamalar, analitikler ve teknoloji gibi konular ele alınarak yeni nesil uygulamalar paylaşılacak.

JW Marriott Ankara Hotel’de 10 Mart’ta gerçekleşecek olan etkinlik, uzman sunumları, müşteri başarı hikâyeleri ve yenilikçi çözümleri, ilgi çekici panelleri ile teknoloji alanındaki yeniliklere ışık tutacak. Kamu, enerji, savunma, telekom ve birçok farklı sektörde üretim, satış, pazarlama, kaynak planlaması, lojistik çözümlerindeki yeniliklerin tartışılacağı etkinlikte ziyaretçiler, interaktif sunumlara katılabilecek ve SAP ekosisteminin yenilikçi projelerini yakından inceleme fırsatı bulacak.

Share.

About Author

Leave A Reply