TEB CONTACT CENTER WORLD’TEN ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ

0

TEB Müşteri Etkileşim Merkezi, çağrı merkezi alanındaki dünyanın en iyi uygulamalarının ödüllendirildiği Contact Center World Awards’tan “En İyi Teknoloji İnovasyonu/Self Servis Uygulamaları” kategorisinde Altın Madalya kazandı.

Print

TEB Müşteri Etkileşim Merkezi, dünyadaki en iyi çağrı merkezi uygulamalarının değerlendirildiği, alanının en prestijli ödüllerden Contact Center World Awards’ın Amerika’da düzenlenen dünya finalinden Altın Madalya ile döndü. 29 ülkeden 150’den fazla şirketin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde, TEB Müşteri Etkileşim Merkezi “En İyi Teknoloji İnovasyonu/Self Servis Uygulamaları” kategorisinde yarıştı.

 

Contact Center World Awards’ta ödüle layık görülmekten mutluluk duyduklarını belirten TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “TEB Müşteri Etkileşim Merkezi, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve  TEB Yatırım müşterilerimize bankacılık, yatırım, internet teknik destek, müşteri talep ve önerileri alanında  hizmet veriyor. Bu çatı altındaki 600’e yakın çalışanımız günlük 40 bin müşterimizle iletişime geçiyor ve 550’den fazla işlem kategorisinde bankacılık hizmeti sunuyor. Bu anlamda TEB Müşteri Etkileşim Merkezi bankamız için de stratejik bir öneme sahip” diye konuştu.

 

TEB Müşteri Etkileşim Merkezi’nde müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamanın ötesinde onların iletmediği ihtiyaçları da tespit eden proaktif bir yaklaşım benimsediklerini aktaran Mendi, “Önümüzdeki dönemde ürün ve hizmetlerimizin sayısını daha da artırarak hizmet kalitesini sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. Bunun için  süreçlerimize, çalışan memnuniyetimize ve teknolojimize sürekli yatırım yapıyoruz. 2014 yılında TEB Müşteri Etkileşim Merkezi hizmetleri, Stevie Awards ve Contact Center World tarafından çeşitli kategorilerde 2 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya ile taçlandırıldı. Çalışmalarımızın uluslararası platformlarda da ödüllendiriliyor olması hepimiz için gurur verici” dedi.

Share.

About Author

Leave A Reply