TEB, STEVİE AWARDS 2016’DAN İKİ ÖDÜL BİRDEN KAZANDI

0

TEB Müşteri Etkileşim Merkezi, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen Stevie Awards for Sales&Customer Service tarafından “Yılın Etkileşim Merkezi” seçildi. Müşteri Hizmetlerinde ise ‘En İyi Teknoloji Kullanımı’ kategorisinde ses teknolojileri uygulamaları ile Bronz Stevie’ye layık görülen Türk Ekonomi Bankası (TEB), Stevie Awards 2016’dan iki ödülle birlikte döndü.

Dünya çapında birçok şirketin katıldığı ve sektörün ileri gelenlerinin değerlendirdiği 2016 Stevie Awards for Sales&Customer yarışması, Türk Ekonomi Bankası’nı (TEB) iki farklı kategoride ödüllendirdi. Bu yıl 10. kez düzenlenen Stevie Awards kapsamında ‘100 masadan daha büyük Finansal Hizmet Veren Çağrı Merkezleri’ kategorisinde  “Yılın Etkileşim Merkezi” seçilerek “Altın Stevie”ye layık görülen TEB, Müşteri Hizmetleri’nde de ses teknolojileri uygulamalarıyla ‘En iyi Teknoloji Kullanımı’ kategorisinde “Bronz Stevie” aldı.

“Satış” ve “Müşteri Hizmetleri & Etkileşim Merkezi” olmak üzere iki ayrı bölümden oluşan 2016 Stevie Awards for Sales & Customer yarışması, Amerika’nın Las Vegas eyaletinde gerçekleşti. 115 profesyonel tarafından değerlendirilen şirketler 138 kategoride ödüllendirildi.

 

TEB Müşteri Etkileşimi Merkezi’nin her yıl farklı kategorilerde kendini geliştirerek çeşitli ödüller aldığını belirten TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, “Sektör için çok büyük bir önem taşıyan ve ödül sahiplerini her yıl kendilerini daha da geliştirmek için motive eden Stevie Awards’ta iki farklı kategoride ödüllendirilmekten mutluluk duyuyoruz. Stevie Awards’ın 10. yılına denk gelen 2016 yılında da müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve inovatif yaklaşımımızla altın ve bronz Stevie almaya hak kazandık Önümüzdeki dönemde de bu alandaki çalışmalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Share.

About Author

Leave A Reply