TEKNOSA’DA TÜM MAĞAZALAR VE ÇALIŞANLAR ENTEGRE HALE GELDİ

0

TeknoSA, tüm mağazalarının, çalışanlarının ve ürünlerinin entegrasyonuna imkan tanıyan ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi ile CIO 2015’te ödüle layık görüldü.

Teknoloji perakendeciliğinde birçok ilke imza atan şirket, 300’e yakın mağazası, 3 bin çalışanı ve 15 binden fazla ürününü birbirine bağladığı bu proje sayesinde, müşterilerine özel, kesintisiz, daha kolay teknoloji alışverişi ve hizmet deneyimi sunuyor.

manset

 “Tüm mağazalar ve çalışanlar entegre hale geldi”

Bağlantılı Mağaza projesi ile birlikte tüm TeknoSA mağazalarını tek bir mağaza entegrasyonuna kavuşturduklarını söyleyen TeknoSA Bilgi Sistemleri Direktörü Önder Kaplancık, “Bağlantılı Mağaza konsepti ile birlikte hem mağazalarımız, hem de çalışanlarımız birbiriyle entegre hale geldi. Çalışanlarımız, ellerinde bulunan tabletler aracılığıyla müşterilerimize ürünü seçme, filtreleme, karşılaştırma ve ürünün tamamlayıcı aksesuarlarındaki fırsatları görebilme, ürünün finansal opsiyonlarıyla tanışabilme imkanı sağlayabiliyor. Tüm mağaza çalışanlarının da birbiriyle etkileşim içinde olması sayesinde, müşteri nerede olursa olsun, hangi ürünü isterse istesin, tüm mağazalarımız hem bilgi hem de ürün zenginliğine kavuştu” diye konuştu.

Share.

About Author

Leave A Reply