Teleperformance’a 3. Kez “İnsana Saygı Ödülü”

0

Kariyer.net tarafından verilen 14. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile bu yıl yine ödüle layık görüldü.

tp_ucuncu_kez_insana_saygi_odulu_aldi

Kariyer.net İnsana Saygı Ödül töreni, İK Zirvesi kapsamında 11 Şubat’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. İnsan Kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyuyla paylaşmak amacıyla bu yıl 14’üncüsü düzenlenen törende, farklı sektörlerden firmalar ödül aldı.

 

Teleperformance Türkiye, çağrı merkezi sektörünü temsilen yıl içerisinde yoğun çalışma ortamında İK çalışmaları ve motivasyon aktivitelerine verdiği önem ve gelen başvuruları cevaplama hızı ile 14. İnsana Saygı Ödülü’nün sahipleri arasında yer aldı.

 

Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Teleperformance Türkiye olarak çalışma prensiplerimizin temelinde “insan” faktörü yatıyor. Sürdürülebilir başarı, istihdam ve kariyer olanakları için şirketlerin en önemli değer kaynakları olan doğru insanları bulmak, çalışma hayatlarındaki hedeflere ulaşabilmeleri için onlara gerekli eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamları yaratmak, onları mutlu etmek, elde tutmak çok önemli. Biz de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bu bağlamda her sene çalışanlarımızın memnuniyetini ölçerek daha iyi bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla şirket uygulamaları, işyeri şartları ve yöneticilerin liderlik vasıflarını değerlendirmeye yönelik olarak Teleperformance E.SAT Çalışan Memnuniyeti Anketi’ni yapıyoruz. Bu anketten çıkan sonuçlar, memnuniyet sağlayan süreçlerin ve davranış biçimlerinin yaygınlaşmasına ve yönetim ekipleri için tutarlı politikaların geliştirilmesine yardımcı oluyor. Teleperformance Türkiye olarak benimsediğimiz kurumsal değerlerimizle, İstanbul ve Uşak lokasyonlarımızda nitelikli insan kaynağı oluşturmak için attığımız adımların ve adaylarımıza verdiğimiz önemin, Kariyer.net tarafından üçüncü kez olumlu değerlendirilmesi bizi son derece mutlu etti. Bu ödülü, Teleperformance ailesinin ekip çalışmasını ve sektöre yön veren vizyonunu taçlandıran, başarısını ise Türkiye çapında tescilleyen önemli bir işaret olarak görüyoruz. İşveren markası oluşturmak açısından başarımızın en önemli faktörü olan insanı, iş süreçlerimizin tamamında ön plana çıkartmaktan ve böyle bir ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz.”’

 

 

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.

Share.

About Author

Leave A Reply