Turkcell Global Bilgi Çalışanları 23 Nisan’ı Çocuklarıyla Kutladı

0

Turkcell Global Bilgi çalışanları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı lokasyonlarında düzenlenen etkinliklerde çocuklarıyla birlikte kutlayarak, eğlenceli saatler geçirdi.

 tgb23 nisan

Turkcell Global Bilgi’nin, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları bu yıl da büyük bir coşku ve neşe içinde geçti. Şirketin tüm lokasyonlarında  düzenlenen etkinliklerde toplam 2100 çocuk aileleriyle birlikte eğlendi.

 

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Dilara Oğur şunları söyledi; “Çalışanlarımız ve onların mutluluğu bizim için çok değerli.  Şirket olarak sene içerisinde düzenlediğimiz bir takım etkinliklerle çalışanlarımızın aileleri ile bir araya geliyoruz. Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde çalışanlarımızın ailelerini şirketimizde ağırlamak, günlük çalışmalarımıza ayrı bir renk ve motivasyon katıyor. Ayrıca şirket olarak her lokasyonumuzda geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Aile Buluşmaları ile çalışanlarımızın yakınlarıyla daha yakın temasta olmak bizleri mutlu ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da çalışanlarımızın çocuklarıyla bir araya gelip, bu anlamlı günü onların taptaze heyecanlarıyla yaşamak adına çok önemsiyoruz. Şirketimizde geleneksel hale gelmiş olan 23 Nisan kutlamaları, çalışanlarımız tarafından da çok seviliyor ve heyecanla karşılanıyor. Düzenlediğimiz bu kutlamalarda hem çalışanlarımızın çocuklarıyla beraber keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor hem de gelecek nesillere 23 Nisan ruhunu aşılıyoruz.”

 

Çocuklara sürpriz hediyeler

 

Turkcell Global Bilgi’nin tüm lokasyonlarında organize edilen 23 Nisan etkinliklerinde keyifli dakikalar geçiren çocuklar anne ve babalarının çalıştıkları yeri görme fırsatını da yakalamış oldu. Bayram coşkusu yaşayan çocuklara günün sonunda sürpriz hediyeler verildi.

Share.

About Author

Leave A Reply