TURKCELL GLOBAL BİLGİ’DE İKİ YENİ ATAMA

0

Turkcell Global Bilgi’de, İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna Seçil Bayram Erdem, Süreç Güvence ve Kalite Yönetimi Direktörlüğü pozisyonuna da Mehmet Halil Özsüer getirildi.

Seçil Bayram Erdem Kimdir?

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Seçil Bayram Erdem, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme ve Finansal Matematik yüksek lisans programlarını tamamladı. Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak istatistik, organizasyon yönetimi, finansal planlama konularında ders veren ve proje danışmanlığı yapan Erdem, kariyerine Anadolu Sigorta Organizasyon ve Proje Yönetimi Bölümü’nde devam etti. Erdem, 2008 yılında Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları ekibine katıldı. Değişim Yönetimi Uzmanlığı, Değişim Yönetimi Birim Yöneticiliği, İnsan Kaynakları Ortak Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevlerinin ardından Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak İnsan Kaynakları İş Ortağı, Ücret ve Yan Haklar ve Değişim Yönetimi ekiplerini yönetti.

Seçil Bayram Erdem, Mart 2016 itibariyle, geçtiğimiz yılın Kasım ayından bu yana vekaleten yürüttüğü Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Direktörlüğü pozisyonuna atandı.

Mehmet Halil Özsüer Kimdir?

Mehmet Halil Özsüer,  Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Gebze Teknik Üniversitesinde  İşletme bölümünde doktora düzeyinde eğitimine halen devam eden Özsüer, profesyonel kariyerine 2002 yılında NATUREM şirketler Grubu’nda Kalite Kontrol Sorumlusu olarak başladı. 2004 senesinde Tezman Holding bünyesindeki Sel Sanayi Ürünleri Ticaret ve Pazarlama şirketinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam etti. 2009-2010 yılları arasında Tezman Holding bünyesinde Türkiye’nin ilk jelatin fabrikasının kuruluşunda yönetim kuruluna bağlı Proje Ekip Yöneticisi olarak tüm süreci yönetti. Akabinde 2010-2013 yılları arasında kurulan SELJEL Fabrikası’nın Fabrika Müdürü olarak görev yaptı. Turkcell Ailesi’ne 2013 senesinin sonunda katılan Mehmet Halil Özsüer Turkcell İç Denetim Bölümü’nde Senior Internal Auditor ve Internal Fraud and Investigation Manager olarak görev yaptı.

Mehmet Halil Özsüer Mart 2016 itibariyle Turkcell Global Bilgi Süreç Güvence ve Kalite Yönetimi Direktörlüğü pozisyonuna atandı.

 

Share.

About Author

Leave A Reply