Turkcell Global Bilgi’den Müşteri Deneyimi Workshop’u

0

Turkcell Global Bilgi, müşteri deneyimi yönetimi alanındaki bilgi birikimini paylaşmak amacıyla bu yıl ilk kez düzenlediği Müşteri Deneyimi Workshop’unda enerjiden finansa, e-ticaretten perakende sektörüne kadar 40 farklı firmadan 100 katılımcıyı ağırladı.

Akın Akalın-k tgb-mdm 

Türkiye’nin müşteri deneyimi merkezi Turkcell Global Bilgi, MDM (Müşteri Deneyim Merkezi) işbirliği ile düzenlediği “Müşteri Deneyimi Workshop”unda enerjiden finansa, e-ticaretten sigorta sektörüne kadar 40 farklı firmadan 100 katılımcıyı ağırladı. Müşteri deneyimi konusunda uzman isimlerden teorik bilgilerin paylaşıldığı buluşmada ayrıca gerçekleştirilmiş projeler üzerinden örnek uygulamalar da aktarıldı.

 

Turkcell Global Bilgi Yurt İçi Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “ Günümüz dünyasında tüm firmaların en kritik stratejik hedeflerinden biri; ‘Müşteri memnuniyetini nasıl iyileştiririm? Bu konuda nasıl fark yaratabilirim… ?’ Yapılan  araştırmalar ticari başarı sağlayabilmenin en önemli yolllarından birinin müşteri memnuniyetinden geçtiğini gösteriyor. Turkcell Global Bilgi olarak müşteri deneyimine önem veriyor ve yatırımlarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Geçen yıl dünyanın önde gelen organizasyonlarından biri olan ContactCenterWorld.com’un düzenlediği “Top Ranking Performers”da “Müşteri Deneyimi ve Uygulaması” kategorisinde aldığımız dünya birinciliği ödülü bunun en güzel örneği. Bu vizyon doğrultusunda Müşteri Deneyimi Merkezi’yle (MDM) gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda, gerçek bir müşteri deneyimi için firmaların izlemeleri gereken yol hakkında fikirler sunduk. Bilgilerimizi, tecrübelerimizi paylaştığımız bu tip paylaşımları çok önemsiyor, müşteri deneyimi konusunda hem yurt içinde hem yurt dışında elde ettiğimiz deneyimlerin birçok firmaya fayda sağlayacağına inanıyorum. Turkcell Global Bilgi olarak müşteri deneyimini bu konuda yaptığımız yatırımlar ve kurduğumuz stratejik iş ortaklıkları ile iyileştirmeyi ve müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olmayı hedefliyoruz. Hızla değişen müşteri profiline ve yeni hizmet anlayışına göre ortaya koyduğumuz çalışmalarımızı, birçok değerli firmayla gerçekleştirdiğimiz iş birliği sonucunda elde ettiğimiz deneyimlerimizi bundan sonra da farklı platformlarda paylaşmaya, aktarmaya devam edeceğiz. “dedi.

 

Share.

About Author

Leave A Reply