Türkiye Çağrı Merkezi Teknoloji Rehberi

0

kapak siteye

Her geçen gün büyümesini sürdüren, yarattığı istihdam ve Anadolu’ya yatırımları ile adından çokça söz ettiren çağrı merkezi sektörü için “teknoloji” en önemli bileşenlerden biridir.

Nice Yayıncılık tarafından hazırlanan ve tüm çağrı merkezi teknolojilerinin bir arada bulunabileceği tek eser olan Türkiye Çağrı Merkezi Teknoloji Rehberi, 2. ve genişletişmiş baskısında sektörün teknoloji tedarikçisi her firmasından ürün bilgilerini derledi.

Türkiye Çağrı Merkezi Teknoloji Rehberi, çağrı merkezi kurmak veya varolan çağrı merkezi altyapısını geliştirmek isteyen her ölçekteki firmanın ihtiyaç duyacağı tüm teknolojileri içinde barındırıyor.

 


cc kitapligi-logo

Call Center Kitaplığı Hakkında
Yıllardır, süreli ve online yayınlarıyla sektörün büyüme sürecinde yanında olan, çağrı merkezi hizmetini tanıtan platformları oluşturan Nice Medya, bugüne kadar eksik olan başvuru kaynakları ihtiyacını tamamlamak adına 5 yıl önce Call Center Kitaplığı’nı oluşturdu.
Call Center Kitaplığı, 4. Kitabı olan Türkiye Çağrı Merkezi Teknoloji Rehberi  ile çağrı merkezi sektörü için kaynak eserler üretmeye devam ediyor.

Call Center Kitaplığı Nice Medya’nın Call Center sektörüne armağanıdır.

Share.

About Author

Leave A Reply