TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ

2

diskaynak kapak-site

Son yıllarda sıkça söz etmeye başladığımız çağrı merkezi pazarındaki büyüme dışkaynak çalışmalarda ağırlıklı olarak kendini gösterdi.

Kurumların çağrı merkezinin gerekliliğine olan bilinci artarken bir yandan çağrı merkezi hizmetinin profesyonel eller tarafından yürütülmesi daha çok tercih edilen bir yöntem oldu. Bugün kamu kurumlarından KOBİ’lere kadar olan geniş yelpazede bir müşteri grubu dışkaynak çağrı merkezleri ile çalışma tercihi yapıyor.

Ancak çağrı merkezi hizmeti oldukça kompleks ve her sektör için de farklılıklar gösteren bir iş. Bu durum tercih yapacak firmaların aklında birçok soru işareti oluşmasına neden oluyor.

Kiminle çalışmalıyız?

Hangi görevlere sahip bir çağrı merkezimiz olmalı?

Dışkaynak çağrı merkezinden neler istemeliyiz?

Çalışacağımız outsource çağrı merkezini nasıl yöneteceğiz?

 

İşte bu sorulara yanıt arayanlar için Nice Yayıncılık,  5 yıldır Call Center Kitaplığı çatısı altında sektör için hazırladığı kaynak eserlere bir yenisini daha ekleyerek, 5. Kitabı olan TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ 2014’ü hazırlıyor. Kitap dışkaynak çağrı merkezlerini potansiyel müşterileri ile buluşturmayı amaçlıyor.


 

cc kitapligi-logo

Yıllardır, süreli ve online yayınlarıyla sektörün büyüme sürecinde yanında olan, çağrı merkezi hizmetini tanıtan platformları oluşturan Nice Medya, bugüne kadar eksik olan başvuru kaynakları ihtiyacını tamamlamak adına 5 yıl önce Call Center Kitaplığı’nı oluşturdu.
Call Center Kitaplığı, 5. Kitabı olan TÜRKİYE DIŞKAYNAK ÇAĞRI MERKEZLERİ REHBERİ 2014 ile çağrı merkezi sektörü için kaynak eserler üretmeye devam ediyor.

Call Center Kitaplığı Nice Medya’nın Call Center sektörüne armağanıdır.

Share.

About Author

2 yorum

  • Karin Erkan on

   Merhaba yaşar bey,

   öncelikle geç dönüşümüz için kusura bakmayın lütfen. maalesef üyelik sistemimiz yok ama dilerseniz burada gördüğüm e-mail adresinizi mail listemize ekleyebiliriz ve size düzenli olarak haberlerimizi derlediğimiz newsletter’ımızı bundan sonra ulaştırabiliriz.

   teşekkürler…

Leave A Reply