VESTEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ, ÇOCUKEVİ VE YUVA ÇOCUKLARINA ÖZEL GECE DÜZENLEDİ

0

Vestel Müşteri Hizmetleri Ailesi, 3 Ocak Cumartesi günü Manisa Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Manisa Merkez Çocuk Evlerinde kalan çocuklarla özel bir etkinlikte bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Manisa İl Müdürlüğü, MANİSA Büyükşehir Belediyesi ve  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğiyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi’nde Manisa’da düzenlenen etkinlikle çocuklar kendilerine özel düzenlenen bir hafta sonu geçirdi.

Etkinliğe Aile ve Sosyal Politikalar Manisa İl Müdürü Murat Konan, Manisa Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürü Birgül Bozkurt, Manisa Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Celil Doğan, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan ve diğer yetkililer katıldı.

“Sevgi Gecesi” adıyla gerçekleştirilen etkinlikte Küçük Kara Balık adlı çocuk oyunu, Vestel Müşteri Hizmetleri Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelendi. Çocukların büyük ilgisi ve beğenisiyle izlenen oyunun ardından zumba dans gösterisi ile eğlenen küçükler, canlı müzik eşliğinde Hababam Sınıfı şarkılarına eşlik etti.

Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan, bu fırsatı sundukları ve sağladıkları imkanlar için yetkililere teşekkür ederken, Vestel personelinin büyük bir hayalini gerçekleştirdiklerini, çocuklarla çocuk olduklarını, onların yüzlerindeki gülümsemenin sürekliliği için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Gösteriyi gerekleştiren Vestel Müşteri Hizmetleri Çalışanları, yöneticilerinden aldıkları destekle bu gecenin hazırlandığını belirtirken, gösteriyi  il il Çocuk Yuvalarında kalan kardeşleri için tekrarlamayı ve Manisa’da düzenli olarak yapacakları ziyaretlerle çocukları yalnız bırakmamayı hedeflediklerini söylediler.

Share.

About Author

Leave A Reply