Yemeksepeti, kablosuz çağrı merkezi kulaklıkları Sennheiser’dan

0

Yemeksepeti, çağrı merkezi operasyonlarında kablosuz kulaklığa geçti. Bircom’un Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Sennheiser marka premium kulaklıkları seçen Yemeksepeti, operasyon ekibinin daha konforlu çalışmasını sağlarken görüntü kirliliğini de ortadan kaldırıyor.

Son zamanlarda yeni nesil ofisi Yemeksepeti Park ile adından söz ettiren Yemeksepeti, çalışanların hayatlarını kolaylaştıracak bir dizi yeniliği hayata geçirmeye başladı. Çağrı merkezi departmanındaki kablosuz kulaklıklar da bu yeniliklerden biri. Yemeksepeti, Bircom’un Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Sennheiser marka premium kulaklıklar ile operasyon ekibinin hareket kabiliyetini artırırken, kabloların oluşturduğu görüntüyü de ortadan kaldırıyor.

Yemeksepeti, kulaklık tercihini Sennheiser’ın DECT serisindeki en premium kulaklıklardan yana kullandı. Sennheiser DW Pro1 ve Pro2 USB DECT Teknolojili Kulaklık Setleri, çalışanlara daha özgür ve daha konforlu çalışma ortamı sunuyor. Sennheiser’ın üstün ses teknolojisi sayesinde operasyon ekibi ile müşteri arasındaki iletişimin kalitesi artıyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde 20 dakikada yüzde 50 şarj ve uzun mesafeli kablosuz görüşme imkânı ile de çalışanların verimliliği artıyor.

Sennheiser DW Pro1 ve Pro2 model kulaklıklar, ActiveGard teknolojisi ile akustik şoklara ve sesteki ani yükselişlere karşı koruma sağlıyor. Şirketlerin operasyon ekipleri için en önemli özelliklerden biri olan Ultra Gürültü Filtreleme UNC (Ultra Noise Cancelling) özelliği de bu kulaklıklarda bulunuyor. Bu özellik, ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı tarafın sesinin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlıyor. Sennheiser DW Pro1 ve Pro2 USB DECT Teknolojili Kulaklık Setleri, Red Dot tasarım ödülüne sahip olmalarıyla da dikkat çekiyor.

Share.

About Author

Leave A Reply