Zirve’de Buluşanlar

0

editor foto-yatay

2. Call Center Zirvesi özel sayısı olarak hazırladığımız Call Center Magazine’nin elinizde bulunan 40. sayısını, tıpkı zirve gibi Türkiye çağrı merkezi sektörünün her alanını kapsayan bir içerikle hazırladık. E- ticaretten enerjiye ve hatta perakendenin birçok markasına kadar uzanan geniş bir yelpazede kurumların çağrı merkezi haberlerini bu sayımızda bulabilirsiniz.
Ayrıca dışkaynak çağrı merkezleri de bu dönemde hareketli günler geçirdi. 3 farklı şehirde açılan yeni lokasyonlarda kamu ve finansın operasyonları yürütülmeye hazırlanırken büyük kamu projelerinin yeni outsource çağrı merkezlerine açıldığını veya mevcutların geliştirildiğini haberlerimizle takip edebilirsiniz.
Bütün bu gelişmeler gösteriyor ki Türkiye çağrı merkezi pazarı gün geçtikçe büyüyor. Bu büyümede çağrı merkezlerinin kazandığı yeni fonksiyonlar, hizmet çeşitliliği oldukça önemli bir rol oynuyor. Elbette burada teknolojinin hızlı gelişimi yani ihtiyaçlara sunduğu özelleştirilmiş çözümler de çağrı merkezlerinin bu hizmetleri üretebilmesine en büyük yardımcı.
2. Call Center Zirvesi’nde bu nedenle birçok sunumda çağrı merkezi teknolojileri ve teknoloji üreticisi veya entegratör firmaları yer alıyor. Çağrı merkezi teknolojileri bugün küçük ölçekli kurumların “basic” ihtiyaçlarından, en büyük finans veya kamu projelerinin özelleştirilmiş uygulamalarına kadar her alanda ve ölçekte yardım sunabilecek durumda.
Diğer yandan 2. Call Center Zirvesi’nin bu yılki teması olarak belirlenen “Gelecek Şimdi” vizyonu ise çağrı merkezlerinin bir adım sonrasına ışık tutuyor. Teknolojinin desteği ile geliştirilmiş ekranlarla güçlendirilmiş müşteri temsilcilerinin vereceği hizmetler, şeklinde özetlense de arka plan ve altyapıda teknolojinin büyük desteğini alan bir yenilik olarak Zirve kapsamında birçok oturumda bu aşamalardan söz ediliyor olacak.
2. Call Center Zirvesi’nde işte bu teknolojilerden süreçlere, yeni yönetim anlayışlarından eğitime birçok alanda çağrı merkezleri yine sektörün kendisi tarafından dile getiriliyor. Dergimizin ilk gününden itibaren ortaya koyduğumuz misyonlarımızı bugün bir zirve çatısı altında da yerine getirme gayretlerimizde sektörümüzle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Gelecek sayımızda görüşmek üzere….

Share.

About Author

Leave A Reply