SESTANBUL, CALLSCRIPTER İLE ANA DİSTRİBÜTÖRLÜK ANLAŞMASI İMZALADI

0

Bu anlaşma ile CallScripter İngilizce konuşulmayan bölgelerde önemli bir adım atmayı hedefliyor. Türkiye Ana Distribütörü olması sebebiyle, CallScripter projelerinin tamamı Sestanbul üzerinden gerçekleştirilecek.

Sestanbul Kurucusu ve Genel Müdürü Olgay Turgut, bu işbirliği ile ilgili şunları söyledi; “Sestanbul olarak ‘türünün en iyi örneği’ yeni bir çözümü daha Türkiye Çağrı Merkezi sektörü ile buluşturmaktan mutluyuz. CallScripter’ı alanında emsalsiz yapan başlıca özellikleri; Genesys, Avaya, Cisco ve Inin gibi major çağrı merkezi çözümlerinin tamamıyla uyumlu çalışması, 1-3 gün arasında tamamlanabilen sistem kurulumları, kolay ve çabuk adaptasyon süreci, sade ve şık arayüz tasarımı, CRM yazılımları, çevre sistemler, müşterilerin kendi geliştirdikleri yazılımlar dahil CallScripter hemen hemen bütün platformlar ile entegrasyona uygun yazılım altyapısına sahip.

İş ortağımızla yaptığımız görüşmelerimizin en başından beri CallScripter’ın yerel sürümünü hazırlamak konusunda da görüş birliği içindeydik. CallScripter Türkçe sürümünün 2016’nın ilk yarısında hazır olacağının müjdesini şimdiden verebiliriz. CallScripter ile yaptığımız işbirliğinin bizim çağrı merkezi sektöründeki pozisyonumuzu güçlendireceğinden şüphemiz yok.”

Sestanbul ile yapılan işbirliğinin CallScripter’a, Türk Çağrı Merkezi pazarına girme fırsatı sunmanın yanı sıra yerel bir firmayla Türk çağrı merkezi sektörünün ihtiyaçlarını anlayıp çözüm geliştirmede büyük kolaylık sağlaması bekleniyor.

CallScripter Ticari Direktörü Kevin Ellis ise Türkiye pazarına girme kararıyla ilgili şunları aktarıyor; “CallScripter çok uzun zamandır ABD, EMEA ve son dönemde de APAC pazarında yer almaktadır. İngilizce konuşulmayan bölgelere genişleme arayışında olduğumuz bir döneme denk gelmesi sebebiyle, Sestanbul ile yaptığımız işbirliğinin zamanlamasının mükemmel olduğunu söyleyebilirim. CallScripter ürünü evrimleştikçe, biz de yönümüzü farklı ülkelere ve kıtalara çeviriyoruz. Bu girişimimizi hayata geçirirken de ilk önemli adımı Sestanbul ile gerçekleştiriyoruz”

Share.

About Author

Leave A Reply